Okrsková hasičská soutež

25.05.2019 16:15

Dne 25.5.2019 proběhla v Doubravách na Jizeranu okrsková hasičská soutěž. Zúčastnilo se jak družstvo dětí, tak mužů i žen. Celkem bylo 19 družstev - 8 dětských, 7 mužů a 4 družstva žen. V devět hodin proběhl nástup všech zúčastněných, losování a pak se mohlo začít. Za SHD Žďár cvičily první ženy, třetí v pořadí, pak přišly na řadu muži. Po odcvičení dospělých začaly děti. Naši Žďaráčci šli na řadu čtvrtí. Za krásného počasí všichni úspěšně provedly oba útoky. 

 

https://sdhzdar.rajce.idnes.cz/Okrskova_hasicska_soutez_2019

www.youtube.com/watch?v=uFyTJjUkyxU

www.youtube.com/watch?v=pLrRWyeMZ9Y

www.youtube.com/watch?v=_gn1eyQzX7g

www.youtube.com/watch?v=Xiv4hRSuPvY

www.youtube.com/watch?v=XV2ojcKUsI0

www.youtube.com/watch?v=X29DqOaPDc4

www.youtube.com/watch?v=PeQXgJwD3DE

www.youtube.com/watch?v=1wADZhrpgw4

Zpět

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.