Rozloučení s létem 2020

10.09.2020 12:56

Tak jako každý rok i letos jsme pořádaly akci s názvem Rozloučení s létem, která se konala poslední víkend o prázdninách, tj. 29. - 30.8.2020. V sobotu spolu s otevřením areálu za Žehrovkou jsme zorganizovaly letní kino s českou komedií Chlap na střídačku. Film se začal promítat po setmění, atmosféru trochu překazil déšť, ale díky stanu postavenému nad posezením jsme mohly v klidu sledovat dění ve filmu. Celá akce končila v ranních hodinách. 

Druhý den byl na programu dětský den, vše začalo přípravami v dopoledním hodinách. Počasí nám opět nepřálo, přesně ze začátkem, okolo 14 hodiny začalo pršet, ale i přesto bylo účast docela veliká. Sešlo se přes 40 dětí. Čekaly je tam různé atrakce, malování na obličej, skákací hrad, staročeský kolotoč a vystoupení Krejčíka Honzy se svým Eldorádem, které se dětem moc líbilo. 

Zpět

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.